Friday 23rd February 2024
Durbar Marg, Kathmandu

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak wybrać oprogramowanie do odzyskiwania danych Android

Wybierając oprogramowanie do odzyskiwania danych na Androida, należy pamiętać o kilku czynnikach. Jednym z głównych czynników jest czas. Jeśli jesteś w pośpiechu, aby uzyskać pliki z powrotem, rozważ wolniejsze oprogramowanie. Alternatywnie, jeśli jesteś bardziej wygodny z bardziej skomplikowanymi procesami, przejdź do oprogramowania przyjaznego dla użytkownika.

7-Data Android Recovery

7-Data Android Recovery to darmowy program do odzyskiwania danych z urządzeń z systemem Android. Jest kompatybilny z systemem Android 2.3 i niższymi. Obsługuje również inne dystrybucje. Poza tym zawiera bezpłatne wsparcie techniczne na żądanie. Co więcej, oferuje zniżki ilościowe. To oprogramowanie nie jest odpowiednie dla wszystkich urządzeń z systemem Android. Ale jest to dobra opcja dla tych, którzy wolą konwencjonalny interfejs użytkownika i chcą odzyskać dane z urządzeń z systemem Android.

7-Data Android Recovery to oprogramowanie do odzyskiwania danych, które pomaga użytkownikom przywrócić usunięte pliki z urządzeń z systemem Android. Jest odpowiedni do odzyskiwania danych z wewnętrznej i zewnętrznej pamięci masowej urządzeń z systemem Android. Chroni również prywatność użytkownika. Jest prosty w instalacji i wykorzystuje minimalne zasoby systemowe. Co więcej, działa w tle i nie zakłóca innych programów na urządzeniu.

Zdarzają się jednak przypadki, gdy 7 Data Android Recovery nie może rozpoznać urządzenia z Androidem. Może to być spowodowane przez wadliwy kabel USB. W takich sytuacjach możesz spróbować odzyskać utracone dane z pamięci zewnętrznej za pomocą Card-Reader innej firmy. Alternatywnie możesz również użyć podobnej aplikacji.

7-Data Android Recovery jest kompatybilny z różnymi urządzeniami z systemem Android. Może przywrócić usunięte dane z karty SD i pamięci wewnętrznej. Jest również kompatybilny z systemem operacyjnym Windows. Oprogramowanie zapewnia również tworzenie kopii zapasowych ważnych plików. Jest również kompatybilny ze smartfonami Samsung Galaxy S7-S22. Możesz go użyć do odzyskania usuniętych plików z urządzeń z systemem Android i komputerów.

Po zainstalowaniu oprogramowania na urządzeniu, będziesz mógł przeskanować je w poszukiwaniu utraconych plików. Może odzyskać pliki multimedialne, dokumenty, wiadomości e-mail i bazy danych. Będziesz mógł również odzyskać dane z pudełek telewizyjnych za pomocą oprogramowania.

Tenorshare UltData

Oprogramowanie do przywracania danych Tenorshare UltData for Android to świetny sposób na odzyskanie usuniętych plików z urządzeń z systemem Android bez konieczności podłączania urządzenia do komputera. Działa na wszystkich modelach Androida, w tym na smartfonach i tabletach. Użytkownicy mogą wyświetlać podgląd plików przed ich odzyskaniem. Oprogramowanie jest łatwe w użyciu i może skanować do 1000 plików za pomocą kilku kliknięć. Może odzyskać zdjęcia, filmy, muzykę, dokumenty i inne pliki zawartości. Obsługuje ponad 6,000 urządzeń z systemem Android, a nawet działa z Google Drive.

Oprogramowanie do przywracania danych Tenorshare UltData for Android jest szybkie, bezpieczne i niezawodne. Program jest niezwykle lekki i nie pogorszy wydajności Twojego urządzenia. Posiada również przyjazny dla użytkownika interfejs, więc nawet osoba bez wcześniejszego doświadczenia z oprogramowaniem może odzyskać swoje pliki. Program może pochwalić się również dedykowanym Centrum Obsługi Klienta, które może odpowiedzieć na wszelkie pytania. Możesz również przeczytać FAQ, aby uzyskać informacje na temat instalacji i użytkowania programu.

Najlepszą częścią Tenorshare UltData dla Androida jest to, że nie wymaga rootowania urządzenia. Po pobraniu i zainstalowaniu oprogramowania możesz przeskanować swoje urządzenie z systemem Android w poszukiwaniu usuniętych plików, a następnie wybrać je z listy plików możliwych do odzyskania. To narzędzie jest całkowicie bezpieczne w użyciu, i może przywrócić prawie wszystkie dane na urządzeniu. Z nim można szybko odzyskać usunięte pliki bez konieczności martwienia się o rootowanie urządzenia.

Tenorshare UltData for Android oprogramowanie do odzyskiwania danych jest łatwy w użyciu. To narzędzie działa w celu odzyskania usuniętych danych z dowolnego urządzenia z systemem Android, nawet tych bez kopii zapasowej. Ma również wysoki wskaźnik sukcesu i obsługuje wiele typów plików. Możesz nawet odzyskać usunięte dokumenty i pliki multimedialne za pomocą tego narzędzia. I jest kompatybilny z większością urządzeń z Androidem, w tym z Androidem 4.4 Kitkat.

iMyFone D-Back

Jeśli straciłeś dane z telefonu, ucieszy Cię wiadomość, że istnieje program o nazwie iMyFone D-Back, który może pomóc w odzyskaniu plików. To narzędzie może odzyskać ponad 11 różnych typów plików, w tym kontakty, kalendarze, wiadomości SMS, obrazy, dokumenty, filmy i dane aplikacji. Posiada również funkcję podglądu i pozwala eksportować dane do CSV lub VCF.

Program ten jest szczególnie przydatny do odzyskiwania plików i multimediów z urządzeń z systemem Android. Może odzyskać dane z wewnętrznych kart pamięci, a także z kart SD i TF. Może nawet odzyskać dane z zakorzenionych lub niezakorzenionych urządzeń, dzięki czemu jest to świetna opcja do przywracania utraconych danych.

To oprogramowanie jest łatwe w użyciu i kosztuje bardzo niewiele. Ma przyjazny dla użytkownika interfejs i trzy płatne wersje do wyboru, więc możesz uzyskać odpowiedni w oparciu o swoje potrzeby. Możesz wybrać roczną lub miesięczną subskrypcję, w zależności od tego, ile danych musisz odzyskać. Oprogramowanie do odzyskiwania danych D-Back Android to dobry wybór, jeśli chcesz odzyskać zdjęcia i filmy, a także pliki audio i wideo.

Inną świetną opcją jest iMyFone D-Back do odzyskiwania danych z Androida. Program może być również używany na urządzeniach z systemem Windows. Darmowa wersja programu jest również dostępna do pobrania. Jest to świetna alternatywa dla komercyjnego oprogramowania, zwłaszcza jeśli szukasz oszczędności.

Oprócz darmowej wersji próbnej, iMyFone oferuje wsparcie posprzedażowe dla swoich produktów. Możesz sprawdzić FAQ i podnieść żądania wsparcia przed pobraniem programu. Możesz również pobrać ogólne przewodniki dla produktu.

Eassos MobiSaver

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Eassos MobiSave for Android oferuje przyjazny dla użytkownika interfejs i jest w stanie odzyskać każdy rodzaj pliku z urządzenia z systemem Android. Niezależnie od tego, czy pliki zostały utracone w wyniku ataku wirusa, niewłaściwej obsługi, czy przypadkowo usunięte, Eassos MobiSave pomoże Ci je odzyskać. Program jest kompatybilny ze wszystkimi głównymi urządzeniami z systemem Android i może odzyskać dane z większości przypadków.

Można go pobrać i używać za darmo, a pozwala odzyskać utracone dane w trzech prostych krokach. Aplikacja jest kompatybilna z prawie wszystkimi urządzeniami z systemem Android, w tym iPhone’ami i iPadami. To potężne narzędzie odzyska nawet dane z kart SD. Jego prostota sprawia, że jest idealne dla przeciętnego użytkownika. Oprogramowanie pozwala na podgląd plików przed ich odzyskaniem. Chociaż program obsługuje odzyskiwanie danych z urządzeń z systemem Android, należy pamiętać, że odzyskanie całego urządzenia może zająć kilka minut.

Kolejną przydatną cechą oprogramowania do odzyskiwania danych Eassos MobiSave for Android jest jego wsparcie dla wszystkich głównych urządzeń z systemem Android. Może odzyskać dane z urządzeń z systemem operacyjnym Android 2.3, 4.2, 4.3, 5.0 lub 6.0. Aplikacja pozwala również wybrać, które pliki mają zostać odzyskane, a nawet edytować je po odzyskaniu.

Inną ważną zaletą EaseUS MobiSaver jest to, że ma nieograniczone odzyskiwanie danych i dożywotnie aktualizacje i wsparcie techniczne. Nie jest to kompleksowe rozwiązanie do odzyskiwania danych z systemu Android, ale odzyskuje usunięte pliki i pliki multimedialne. Może również przywrócić kopie zapasowe. Jest bezpłatny do pobrania i użytkowania.

Funkcja Disk Digger w Eassos MobiSave do odzyskiwania danych Android umożliwia przywrócenie usuniętych lub utraconych plików z pamięci wewnętrznej i zewnętrznej urządzenia. Posiada również funkcję wipe free space. Po odzyskaniu usuniętych plików, aplikacja wymazuje wolne miejsce na urządzeniu. Program może również pomóc w przechowywaniu odzyskanych plików multimedialnych za pośrednictwem pamięci masowej w chmurze, takiej jak Dropbox. Należy jednak pamiętać, że jakość odzyskanych plików multimedialnych może ulec pogorszeniu po odzyskaniu.

Darmowe odzyskiwanie danych Android

Korzystanie z darmowego narzędzia do odzyskiwania danych na Androida jest łatwe i wygodne. Jednak powinieneś być świadomy kilku ważnych rzeczy. Po pierwsze, upewnij się, że oprogramowanie obsługuje typ plików, które musisz odzyskać. To pomoże Ci zdecydować, czy jest on odpowiedni dla Twojego urządzenia. Ponadto ważne jest, aby upewnić się, że oprogramowanie ma rozsądną cenę.

Darmowe narzędzie do odzyskiwania danych będzie tylko odzyskać pliki z urządzenia z systemem Android, jeśli masz odpowiednią wersję. Jeśli wersja, której używasz, jest starsza, być może będziesz musiał kupić licencjonowaną kopię. Oprócz tego, że jest darmowa, dostępna jest również płatna wersja, więc możesz upewnić się, że otrzymujesz najbardziej aktualną wersję.

Program do odzyskiwania danych Android jest w stanie przywrócić utracone pliki z wielu źródeł, w tym infekcji wirusowych, rootowania, pobierania i innych. Ten program może również odzyskać pliki, które zostały ręcznie usunięte. Nie wymaga, abyś był ekspertem komputerowym, aby go używać. Po pobraniu oprogramowania, łatwo jest rozpocząć pracę.

To darmowe oprogramowanie do odzyskiwania danych Android obsługuje szeroką gamę telefonów z systemem Android i obsługuje wiele typów plików, w tym kontakty, zdjęcia i dokumenty. Ten program może bezpośrednio skanować urządzenie i daje podgląd danych, które znajdzie. Możesz również wybrać, które pliki mają zostać odzyskane. Program umożliwia eksport odzyskanych danych w formatach VCF i HTML.

Free Android Data Recovery jest łatwy w użyciu i wykonuje dobrą pracę przy odzyskiwaniu utraconych danych. Program może pomóc przywrócić usunięte kontakty, wiadomości tekstowe, zdjęcia, filmy, a nawet dokumenty. Użytkownicy mogą pobrać oprogramowanie z darmowej strony internetowej, zainstalować je, a następnie wybrać pliki, które chcą odzyskać.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Back To Top