Saturday 20th July 2024
Durbar Marg, Kathmandu

złamany pendrive odzyskiwanie danych Android Data Recovery – Jak odzyskać usunięte, sformatowane lub utracone dane z urządzeń z systemem Android

Z Androidem odzyskiwania danych, można przenieść swoje dane do innych urządzeń bez większych kłopotów. Możesz nawet selektywnie tworzyć kopie zapasowe danych na komputerze i przywracać je, gdy tylko tego potrzebujesz. Ta funkcja może być używana do odzyskiwania usuniętych zdjęć, kontaktów, wiadomości tekstowych i innych. Możesz nawet wybrać przywrócenie danych w kolejności, w jakiej chcesz.

iPubsoft Android Data Recovery

iPubsoft Android Data Recovery to oprogramowanie do odzyskiwania danych z systemu Android. Posiada przyjazny dla użytkownika interfejs, dzięki któremu odzyskiwanie danych jest proste. Może odzyskać usunięte pliki z dowolnego urządzenia z systemem Android. Obsługuje również udostępnianie plików i inne metody przesyłania danych. To oprogramowanie ma kilka różnych języków, w tym chiński.

iPubsoft Android Data Recovery dostępny jest w kilku edycjach zarówno dla systemu Windows jak i Mac. Można go kupić za pośrednictwem 2Checkout, ShareIT, Cleverbridge i Payproglobal. Możesz również kupić inne edycje oprogramowania ze strony internetowej iPubsoft. Istnieją nawet kupony dostępne dla Android Data Recovery.

iPubsoft Android Data Recovery przeznaczony jest do odzyskiwania usuniętych, sformatowanych i utraconych danych z urządzeń z systemem Android. Oprogramowanie obsługuje większość popularnych marek telefonów z systemem Android. Gwarantuje szybkie i niezawodne odzyskiwanie danych dla plików usuniętych w wyniku awarii oprogramowania, przypadkowego usunięcia lub sformatowania. Program zawiera również tryb podglądu, który pozwala na obejrzenie możliwych do odzyskania danych przed ich faktycznym odzyskaniem.

Po pomyślnym zrootowaniu telefonu z Androidem, oprogramowanie pozwoli Ci odzyskać dane z urządzenia. Aby rozpocząć odzyskiwanie, będziesz musiał podłączyć urządzenie z Androidem do komputera przez USB. Po wykryciu urządzenia, aplikacja wyświetli interfejs podobny do tego przedstawionego poniżej. Aby kontynuować, będziesz musiał zaznaczyć pole obok „zawsze zezwalaj z tego komputera”, aby umożliwić programowi dostęp do urządzenia z Androidem.

Możesz użyć tego oprogramowania do przywrócenia usuniętych danych z dowolnego urządzenia z systemem Android. Ma łatwy w użyciu interfejs i potężne możliwości odzyskiwania danych. Pozwala również na podgląd plików i zapisywanie ich. Wszystkie formaty plików są obsługiwane. Ten program jest odpowiedni dla urządzeń z systemem Android od wersji 2.1 do 4.5.

Recuva

Po pobraniu oprogramowania do odzyskiwania danych Recuva Android, otwórz je i podłącz kartę SD do komputera. Kliknij dwukrotnie ikonę oprogramowania na pulpicie i wybierz „Kreator odzyskiwania danych”. Na następnym ekranie wybierz format pliku, który chcesz odzyskać i kliknij „Odzyskaj”. Pojawi się podgląd odzyskanych plików. Kliknij „Odzyskaj”, aby zapisać dane.

Teraz program odzyskiwania danych Recuva Android rozpocznie wyszukiwanie wybranej lokalizacji. To może zająć trochę czasu, więc musisz być cierpliwy, gdy szuka swoich plików. Po zakończeniu skanowania, program pokaże wyniki w jednym z trzech kolorów. Pliki oznaczone na zielono są nieuszkodzone, natomiast te oznaczone na czerwono są uszkodzone.

Oprogramowanie jest bardzo łatwe w użyciu i oferuje wiele funkcji. Pomógł wielu użytkownikom odzyskać usunięte pliki na urządzeniach z systemem Android. Dzięki temu potężnemu programowi możesz odzyskać wszystko, od zdjęć ze ślubu siostry po e-maile od szefa. Działa również z różnymi typami urządzeń pamięci masowej, w tym kartami micro SD i odtwarzaczami MP3.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Recuva Android umożliwia przywrócenie usuniętych plików i zdjęć. Obsługuje wiele różnych formatów plików i jest kompatybilny z kartami SD do 32GB. Może nawet przywrócić usunięte filmy z dowolnego wideorejestratora. Oprogramowanie posiada również możliwość odzyskiwania nadpisanych plików.

Aby użyć oprogramowania do odzyskiwania danych Recuva android, musisz podłączyć urządzenie z systemem Android do komputera z systemem Windows. Upewnij się, że karta SD jest podłączona prawidłowo. Jeśli Twoje urządzenie korzysta z pamięci masowej USB, pamiętaj, aby podłączyć je do komputera za pomocą adaptera USB. Pozwoli to podłączyć kartę SD do komputera, a następnie użyć Recuva do odzyskania usuniętych plików.

Recuva ma bardzo prosty i intuicyjny interfejs, i oferuje pełną kontrolę z jego interfejsem kreatora. Spyta Cię, które typy plików chcesz odzyskać i jak chcesz skupić się na odzyskiwaniu. Interfejs użytkownika jest skierowany do przeciętnych użytkowników komputerów, więc jest czysty i łatwy w użyciu. Znajdziesz niektóre opcje ukryte w sekcji Opcje, ale ogólne doświadczenie jest gładkie i usprawnione.

iPubsoft

iPubsoft Android Data Recovery to przydatne oprogramowanie, które pomoże Ci przywrócić usunięte, sformatowane lub utracone dane z urządzeń z systemem Android. Może odzyskać usunięte pliki z różnych modeli Androida, w tym telefonów, tabletów i innych. Może odzyskać pliki z różnych przyczyn, w tym przypadkowego usunięcia, awarii oprogramowania i formatowania.

Jeśli szukasz dobrego sposobu na zaoszczędzenie pieniędzy, możesz rozważyć zakup oprogramowania ze strony internetowej iPubsoft. Istnieją różne sposoby, aby zaoszczędzić pieniądze na oprogramowaniu, w tym przy użyciu kodu kuponu. Kupon iPubsoft Android Data Recovery jest dostępny do 24 października (pozostał jeden dzień). Zapewnia on do 65% zniżki na wszystkie zamówienia.

iPubsoft Android Data Recovery jest łatwy w użyciu i pozwoli odzyskać wszystkie rodzaje danych z urządzeń z systemem Android. Program zawiera opcje przywracania plików z różnych urządzeń pamięci masowej, w tym zdjęć, filmów i innych. Użytkownicy mogą również wybrać opcję zapisania odzyskanych plików na zewnętrznym dysku twardym.

Użytkownicy mogą zainstalować oprogramowanie iPubsoft Android Data Recovery na swoich urządzeniach z systemem Android za pomocą kabla USB. Pobranie jest bezpłatne, a program ma łatwe do zrozumienia instrukcje. Użytkownicy mogą również odzyskać kontakty, dzienniki połączeń, wiadomości, zdjęcia i dokumenty, a także pliki audio i wideo.

Kolejną funkcją iPubsoft Android Data Recovery for Mac jest możliwość odzyskania usuniętych wiadomości tekstowych i danych kontaktowych z urządzeń z systemem Android. Skanuje urządzenie z Androidem automatycznie i pokazuje odzyskiwalne dane w kategoriach. Program obsługuje wszystkie formaty plików i obsługuje przypadkowe usunięcie, formatowanie i użycie.

Wiertło tarczowe

Jeśli przypadkowo usunąłeś ważne dane na swoim urządzeniu z systemem Android, powinieneś być w stanie je odzyskać za pomocą Disk Drill dla Androida. To oprogramowanie może uzyskać dostęp do wewnętrznej i zewnętrznej pamięci masowej urządzenia i odzyskać usunięte pliki. Jego algorytmy odzyskiwania są niezawodne i może nawet odzyskać usunięte pliki, które zostały utworzone za pomocą resetu fabrycznego.

Aby użyć Disk Drill dla Androida, powinieneś najpierw odblokować swój telefon. Następnie otwórz Ustawienia -> Opcje deweloperskie. Należy również włączyć Debugowanie USB na swoim urządzeniu. Można to zrobić poprzez siedmiokrotne dotknięcie pola Build Number. Po włączeniu można odwiedzić Ustawienia -> Opcje deweloperskie. Ponadto Twoje urządzenie z Androidem powinno być zrootowane, aby móc korzystać z Disk Drill for Android. Jeśli nie, powinieneś udzielić pozwolenia aplikacji na rootowanie urządzenia.

W głównym oknie programu Disk Drill wyświetlana jest lista dostępnych dysków. Jeśli wyszukiwanie nie powiedzie się, możesz je wstrzymać, uruchomić ponownie lub zapisać. Oprócz tego możesz zmienić ustawienia Recovery Vault i utworzyć kopie zapasowe na poziomie bajtów, korzystając z instrukcji wideo.

Disk Drill for Android to skuteczna aplikacja do odzyskiwania danych dla urządzeń z systemem Android. Posiada kilka funkcji i jest w stanie odzyskać wiele rodzajów danych, w tym zdjęcia, pliki audio i wideo. Pozwala również przywrócić usunięte wiadomości tekstowe. Ponadto to oprogramowanie obsługuje przesyłanie odzyskanych plików do zdalnej lokalizacji za pośrednictwem FTP. Jego interfejs użytkownika jest prosty, a nawet początkujący użytkownicy mogą szybko rozpocząć pracę.

Disk Drill dla Androida ma wiele innych przydatnych funkcji, w tym kilka dodatkowych narzędzi, które mogą pomóc w ochronie ważnych danych i utrzymaniu urządzenia pamięci masowej w organizacji. Na przykład jego funkcja wyszukiwania zduplikowanych plików może znaleźć zduplikowane zdjęcia na karcie SD Androida i usunąć je. Może to zwolnić cenne miejsce w pamięci masowej. Chociaż jest zalecany dla użytkowników komputerów Mac, Disk Drill jest również przydatny dla użytkowników systemu Windows.

Oprócz tego, że jest przyjazny dla użytkownika, Disk Drill for Android jest w stanie odzyskać większość formatów plików wideo i zdjęć. Jego potężne algorytmy obsługują odzyskiwanie plików z utraconych partycji i zaszyfrowanych dysków. Co więcej, może nawet odzyskać surowe zdjęcia i pliki wideo.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Back To Top